wrapper

تازه های خبر

تبلیغات در آدینه پرس

ads

000123

azarbaijan2

Moallem INS2

Sale2

 mahtab End

 

تبلیغات

ads

gas f

مسئول بسیج رسانه آذربایجان شرقی از تشکیل هیأت‌ اندیشه ورز به همت بسیج رسانه استان و بانوان رسانه ای با زنان فرهیخته و دانشمند استان خبرداد.

هیأت‌ اندیشه ورز بانوان رسانه‌ای آذربایجان شرقی تشکیل می‌شود

به گزارش پایگاه خبری آدینه پرس، روح الله دهقان نژاد مسئول بسیج رسانه آذربایجان شرقی و هیات همراه به مناسبت هفته تکریم مقام زن از نشریه صدای زنان بازدید کردند.

دراین بازدید دوساعته روح الله دهقان نژاد بر نقش مادران در خانواده و جامعه تاکید کرد و گفت: زنان می توانند  برای  ایجاد تغییرات ماندگار اجتماعی تلاش کنند ونشریه  صدای زنان  به عنوان اولین نشریه تخصصی استان با همفکری دیگر بانوان رسانه ای در حوزه زنان می تواند در سطح  ارتقای اجتماعی، فرهنگی و علمی زنان نقش بسزایی داشته باشد .

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص  لزوم تشکیل هیأت‌های اندیشه ورز عنوان کرد: در سال 97 با تشکیل هیات اندیشه ورز با همکاری بسیج رسانه و بانوان رسانه ای استان آذربایجان شرقی می توانیم  نیازهای بانوان را بهتر شناخت و آنان را مطالبه کرد.

مسئول بسیج رسانه آذربایجان شرقی با اعلام آمادگی در جهت حمایت از مطبوعات استان تاکید کرد: بسیج رسانه آذربایجان شرقی با تمام امکانات ازنشریه  صدای زنان در جهت رشد و آگاهی زنان جامعه حمایت می کند.

دهقان نژاد بر لزوم اتحاد و همگرایی رسانه های استان تاکید کرد و گفت: همه زیر پرچم نظام هستیم و نباید گرایشات مختلف رسانه ها مانع همدلی مان شود و فاصله ایجاد کند.

معصومه شکوهی مدیر مسئول نشریه صدای زنان نیز در این دیدار ضمن تقدیر از حضور مسئولان بسیج رسانه آذربایجان شرقی گفت: رسالت اصلی نشریه صدای زنان آگاهی و خودباوری زنان جامعه است که از این طریق می توان  امید و نشاط را به خانواده ها و جامعه تزریق کرد.

وی ادامه داد: باید قبول کنیم که در ارائه الگوی مناسب برای دختران جامعه موفق نبودیم  و جامعه ای که ارزش‌های اجتماعی آن شامل تقوا، عفت و حیا ، قناعت، مقابله با مصرف‌زدگی و پرهیز از ثروت افزایی بود را از دست می دهیم و این موضوع رسالت و وظیفه رسانه‌ها را سنگین‌تر می‌کند و باید به عنوان عنصر تاثیر گذار بیشتر از قبل در جهت رفع مشکلات قدم برداشت.

گفتنی است ، در پایان این نشست  از طرف مسئولان بسیج رسانه استان به پاس زحمات و تلاش‌های مدیرمسئول و هیئت تحریریه صدای زنان با اهدای  لوح تقدیر و تندیس بسیج رسانه قدردانی شد.

Last modified on دوشنبه, 21 اسفند 1396

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

نشریه الکترونیکی

درباره پایگاه خبری آدینه پرس

پایگاه خبری آدینه پرس با رتبه‌های برتر کشوری  و استانی در حوزه فرهنگ و پژوهش و اطلاع رسانی از مطالب، مقالات و نظرات ارزنده مخاطبان استقبال می‌نماید.  این مجموعه با داشتن کانون تبلیغاتی (طرح افق)، انتشارات (آی‌تکین) و پایگاه خبری(آدینه پرس) برای ارائه خدمت به ادرات سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و... اعلام آمادگی می‌نماید.

پایگاه خبری آدینه پرس

استفاده از اخبار با ذکر منبع " آدینه پرس " مجاز است.

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پایگاه خبری آدینه پرس می باشد.